Zdravím Vás všechny.

Zabývám se tvořením Web stránek, ale je to jen moje hobby. K tvorbě používám výhradně OpenSource nástroje, taktéž i operační systém Linux. V mém případě je to Fedora Workstation.

Nástroje jsou:

Sublime Text
Gimp.org

Již mám nějaké stránky hotové (2) :D. Dále se zajmám všeobecně o IT, jak o síťařinu, tak o bezpečnost. Ten, kdo mi řekne, že Linux je k ničemu, tak ať zahodí mobil, wifi router a nechodí vůbec na internet. :D

Portfolio


Sims 4
The Sims 4

The Sims 4 je čtvrtý díl v sérii The Sims. Stejně jako předchozí hry, tak v The Sims 4 se zaměřuje na vytváření a řízení sousedství virtuálních lidí, čili Simíků. The Sims 4 se může pochlubit přepracovaným a vylepšením systémem Vytvořit Simíka, nové nástroje stavby, nových emocí a vlastností. Oficiální datum vydání je 02. 09. 2014 a v Evropě 04. 09. 2014.

Auti paint
Auti - Paint

Jmenuji se Růžena Tůmová a chtěla bych Vám prostřednictvím těchto stránek představit a nabídnout některá svá výtvarná díla. Jak z dob starších tedy mých začátků, kdy jsem se věnovala převážně černobílé tvorbě, tak i z poslední doby k čemuž se řadí nově zkoušené styly a pocity z barev.

Youtube Videa

Fotogalerka

Snad se budou nějaký fotky líbit :D